Міста та села обстрілювали з різної зброї.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
«Напружена ніч тривог і обстрілів. Російська орда атакувала одразу три райони області. Цілили по наших містах та селах з різної зброї. У Нікопольському районі через обстріл зайнялося пальне. Вогнеборці приборкували полум’я кілька годин. На місці обстрілу знайшли уламки від «Градів» та фосфорних боєприпасів»,-написав Резніченко.
У Криворізькому районі ворог знову обстріляв зі ствольної артилерії паркову зону Зеленодольська.
У Синельниківському районі ворожа ракета влучила у школу. Там серйозні руйнування. Рятувальники розбирають завали.
Інформація про загиблих та постраждалих уточнюється.









