Повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну, 142 доба добігає кінця. Черговий неспокійний день на Дніпропетровщині. Голова облради Микола Лукашук розповів про наслідки “прильотів”.
– Вдень ворог обстріляв територію Зеленодольської громади, внаслідок чого на одному з полів сталася пожежа. Знищено майже 5 га пшениці. На щастя, ніхто не постраждав.
Надвечір окупанти знову вгатили по прикордонним територіям Зеленодольської ТГ. Минулося без жертв, – підсумував Микола Лукашук.
А також заспокоїв мешканців регіону з приводу інформації про вибухи, що з’явилася надвечір.
– Хочу звернути увагу на те, що ввечері з‘явилася інформація про вибухи, які люди чули у Кривому Розі. Повідомляю, що за інформацією військових, це був обстріл територій Миколаївської області на межі з Дніпропетровщиною. Саме його і чули криворіжці,– написав голова Дніпропетровської облради.
Та вкотре наголосив про необхідність дотримуватися правил безпеки під час повітряних тривог, бо в країні триває 21-й тиждень боротьби за свободу і незалежність. 21-й тиждень протистояння. А перемогти нам допоможе чергова потужна зброя, яку сьогодні отримала Україна.
– Сьогодні Міністр оборони Олексій Резніков повідомив, що в Україну прибули перші системи залпового вогню MLRS M270 з дальністю дії до 80 км. Потужна зброя. Від Himars MLRS M270 відрізняються платформою і кількістю ракет в пакеті – у М270 їх 12, тобто вдвічі більше, ніж у «химер». Окупанти вже розуміють, як їм буде складно, – повідомив Микола Лукашук.
Лана Дніпренко