Мер Нікополя Олександр Саюк нагадав містянам, що діє заборона навігації на Каховському водосховищі. Крім того зараз вкрай небажано гуляти берегом, бо ворог не спить.
– У зв’язку з дією в Україні військового стану та згідно з розпорядженням Нікопольської районної військової адміністрації від 25 березня 2022 року вихід в акваторію Каховського водосховища з берегової лінії громад Нікопольського району будь-яких плавзасобів ЗАБОРОНЕНО! – наголосив очільник Нікополя.
Лана Дніпренко









