15 липня в обід наша Протиповітряна оборона збила над Дніпропетровщиною ще один безпілотник рашистів. Гарну звістку повідомив очільник області Валентин Резніченко.
– Ще мінус один Орлан-10. Наші військові збили над Дніпропетровщиною черговий ворожий безпілотник, – написав Валентин Резніченко.
Лана Дніпренко









