Вдень 18 липня окупанти обстріляли з “Ураганів” прикордонні території Зеленодольської громади. Зайнялося 4 га поля. Рятувальники пожежу ліквідували. Попередньо відомо, що постраждалих немає.
Про це повідомив начальник Криворізької РВА Євген Ситниченко.
-Вдень із системи залпового вогню “Ураган” ворог обстріляв прикордонні території Зеленодольської громади. В результаті чого зайнялося 4 га поля. На даний час співробітники ДСНС пожежу загасили. На щастя, обійшлося без постраждалих, – доповів Євген Ситниченко, надавши фотодокази ворожих злочинів.

Юлія Олександрова









