Фахівці ДСНС зібрали та знешкодили ртуть на території приватного подвір’я.
18 липня, о 10:22, до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що у Павлограді під час проведення земельних робіт на території приватного подвір’я жінка виявили гумову колбу, з якої стався витік ртуті.
Рятувальники у захисних костюмах за допомогою спеціального інструмента зібрали ртуть масою 450 грам, а також провели демеркуризацію на площі 1 м. кв.
Зібрану ртуть фахівці ДСНС передали органам місцевого самоврядування для утилізації.

Юлія Олександрова








