По Червоногригорівській громаді випустили понад 20 реактивних снарядів.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
«Вночі у нас знову стріляли… Ворог ударив з “Градів” по Нікопольському району. Випустив по Червоногригорівській громаді понад 20 реактивних снарядів.
Минулося без жертв та руйнувань. На місці обстрілу працюють піротехніки – шукають боєприпаси, що не здетонували»,-написав Резніченко.
У інших районах області на цю хвилину спокійно.









