На межі Дніпропетровської та Донецької областей затримали зловмисників, які під виглядом військовослужбовців торгували зброєю та наркотиками, повідомили у Державному бюро розслідування.
Учасники угруповання, серед яких один іноземець, використовували формений одяг та автомобіль з розпізнавальними знаками військовослужбовців ЗСУ.
Два легковики, на яких пересувалися зловмисники, зупинили на кордоні з Дніпропетровською та Донецькою областями. В них правоохоронці виявили та вилучили кулемет РПК, дві гранати РГД-5, понад 500 набоїв калібрів 5.45 та 7.62. Також у псевдовійськових знайшли наркотичну речовину, попередньо це психотропна речовина альфа-PVP.
Злочинцям загрожує позбавлення волі на строк до 7 років.





Лана Дніпренко









