На Лівому березі Каховського водосховища спостерігається активізація орків. Голова Нікопольської РВА Євген Євтушенко попередив мешканців району про можливу небезпеку.
– Маємо інформацію щодо активізації РСЗВ на протилежному березі. Можливо, знову планується обстріл.
Про всяк випадок – залиште вулиці. Сьогодні краще спати в коридорі, кімнатах, вікна яких не виходять до водосховища, або перебувати в бомбосховищі. Уникайте перебування поряд з вікнами та скляними дверима.
Ця порада, в першу чергу, стосується жителів міст, сіл, селищ, які розташовані на березі Каховського водосховища. Найбільшу актуальність вона має для міста Нікополь, – написав Євген Євтушенко.
Лана Дніпренко









