За словами міністра оборони Олексія Рєзнікова, наразі проблем з мобілізацією в Україні немає, а в армії, за великим рахунком, заповнені всі необхідні позиції. Тому зараз, коли вручається повістка – йдеться не про мобілізацію. Просто деякі люди переїхали і не стали на облік, тобто це для наведення порядку у документації.
Крім того, міністр виступив проти вручення повісток за різні правопорушення.
-Це дискредитація армії і цього не має бути, – наголосив Рєзніков.
Юлія Олександрова









