25 липня окупанти кілька разів обстріляли Криворізький район. Знову постраждала Велика Костромка.
Докладно про ситуацію в області повідомив голова облради Микола Лукашук.
-Протягом дня ворог кілька разів обстріляв Криворізький район – зі ствольної артилерії вдарили по Великій Костромці.
Ворожим вогнем там пошкоджено електротрансформатор, лінію електропередач, частково пошкоджено один будинок і господарчі споруди. На щастя, ніхто не постраждав.
Щодо інших районів області – день минув без надзвичайних ситуацій. Кордони області надійно захищені, жодного окупанта на нашій території немає, –проінформував Микола Лукашук.
Юлія Олександрова









