Надав водійське з ознаками підробки — інспектори оштрафували водія, повідомили у прес-службі Патрульної поліції області.
Інцидент трапився сьогодні вночі на Січеславській набережній. Патрульні зупинили іномарку Mazda для перевірки. За кермом перебував мешканець селища Васильківки. Він надав інспекторам документи, але вони виявилися “липою”. Поліціянти помітили ознаки підробки водійського посвідчення.
– Спосіб нанесення інформації та матеріал, з якого було виготовлене посвідчення не відповідає нормам ДСТУ. Також, згідно баз даних МВС, за вказаним номером водійського значиться інша особа, – повідомили патрульні.
“Липове” водійське вилучили. А на кермувальника склали протокол.
Лана Дніпренко









