Днями на маршрутах, де підняли тариф до 18 гривень, вартість проїзду знизилася.
Нагадаємо, платити більше за проїзд містяни почали з 13 липня. Замість 10 гривень – стало 15.
А на окремих маршрутах підвищили навіть до 18 гривень.
Відтепер ціни зрівняли.
Зокрема, це стосується маршрутів №9, №77, №90, №92 та №141.
Їхні пасажири платитимуть за проїзд теж 15 гривень.
Юлія Олександрова









