По Нікопольському району окупанти двічі вдарили з «Градів», по Криворізькому – поцілили зі ствольної артилерії.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
«Уночі нас знову обстріляли… Російські війська накрили вогнем два райони – Нікопольський та Криворізький. По Нікопольському району ворог двічі ударив з «Градів». Випустив до 40 снарядів. У Марганці поранена 54-річна жінка. Вона у лікарні»,-написав Резніченко.
У місті пошкоджені 8 п’ятиповерхівок, лікарня, дитячий садок і транспорт промислового підприємства.
«По Зеленодольській громаді ворог поцілив зі ствольної артилерії. У Великій Костромці пошкоджена лінія електропередач. Село частково без світла. Працюють електрики. Люди не ушкоджені»,-повідомив Валентин Резніченко.













