26 липня було знищено пункт управління 11-ї окремої десантно-штурмової бригади орків та їхній склад боєприпасів в районі села П`ятихатки, що в Херсонській області.
Це саме та бригада з Улан-Уде з Бурятії, яка у перші тижні війни намагалася з наскоку зайти в Кривий Ріг. Але отримала гідну відсіч.
Про це повідомив начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.
– За даними Оперативного Командування «Південь», ворог продовжує ведення бойових дій, тримаючись за укріплені рубежів оборони. В черговий раз ворожі сили, кількістю до ротно-тактичної групи із залученням резервів, спробували здійснити наступальні дії з напрямку Іщенки на Білогірку – це в Херсонській області, трохи нижче Давидова Броду. Зазнавши втрат, відступили, – додав Вілкул.
Юлія Олександрова









