У соцмережах з’явилося повідомлення від голови Нікопольської РВА Євгена Євтушенка про велику пожежу по той бік Каховського водосховища, де засіли рашисти. Нікопольчани залюбки спостерігають за клубами диму на протилежному березі.
– На протилежному березі склад орків продемонстрував “жест доброй воли” і вийшов з чату, – з гумором написав Євген Євтушенко.
Лана Дніпренко









