У Нікополі обстріляли з «Градів» житловий квартал.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
«По Нікополю російська армія поцілила з «Градів». Свідомо стріляли по житловому кварталу. Скерували туди понад 40 реактивних снарядів. Пошкоджені 6 приватних будинків та господарчі споруди. Зачепило лінію електропередач. Кілька тисяч нікопольчан приватного сектору залишилися без світла. На місці працюють аварійні бригади електриків»,-написав Резніченко.
Попередньо, люди не постраждали. В місцях обстрілів розкидані уламки реактивних снарядів. Там працюють фахівці ДСНС.
«У Криворізькому районі ворог зі ствольної артилерії обстріляв Зеленодольську громаду.Минулося без жертв та руйнувань»,-написав Резніченко.













