Рашисти двічі завдали ударів по Апостолівській громаді.
У двох селах громади залишилися ворожі “подарунки” після нічних і вранішніх обстрілів. На щастя, обійшлося без постраждалих і руйнувань. Подробиці “прильотів” повідомив мер Апостолового Андрій Оса.
– Сьогодні вночі та о четвертій ранку ворог обстріляв околиці сіл Першого Травня та Новосеменівки. Без руйнувань та постраждалих. У решті населених пунктів громади без надзвичайних подій. Бережіть себе! Переможемо! – написав Андрій Оса.
Лана Дніпренко









