Запалювальний боєприпас росіян підпалив будинок, у якому сім’я із дітьми ховалася від обстрілів.
Мешканка Нікополя розповіла, як її родина ледь вижила. У їхньому будинку внаслідок ворожого удару сталася пожежа, розповідає Інформатор.
Зять Тамари Михайлівни зараз захищає Україну. Вона живе із донькою та онуками.
За словами нікопольчанки, обстріл відбувся 4 серпня, близько опівночі.
-Це будинок моєї доньки. Я сама живу у багатоповерховому будинку, але там страшно. А тут підвал є, у якому ми саме і ховались, – розповіла жінка. – Один із снарядів потрапив у центр нашого будинку і зверху щось посипалося. Ми не могли зрозуміти – чи це пил, чи дим. Потім донька сказала, що ми горимо. Почали викликати рятувальників. Одразу нічого не вийшло, зв’язку не було зовсім. На щастя, додзвонився сусід. Приїхали пожежники, почали тушити. Вода закінчилася, воно знов розгорається. Це ж фосфор. Три цистерни витратили, потім локалізували дві кімнати, щоб хоч щось залишилося у нас.
Юлія Олександрова









