На сайті міськради з’явився проєкт рішення сесії Дніпровської міської ради «Про організацію освітнього процесу в комунальних закладах освіти». В ньому йдеться про те, що з 1 вересня школи Дніпра працюватимуть у дистанційному форматі.
Проте це рішення депутати ще повинні затвердити на серпневій сесії міськради. Після чого його має підписати мер Борис Філатов.

Лана Дніпренко









