32 випускники з Дніпропетровщини склали мультипредметний тест на максимальні 600 балів. 612 дітей правильно відповіли на всі питання з одного чи двох предметів. Дніпропетровська область – у ТОП-3 країни за кількістю «відмінників». Про це повідомив очільник ДніпроОВА Валентин Резніченко.
– Дітям довелося пройти випробування не лише історією, математикою та українською мовою. Випробовував і ворог. Через постійні сирени тестування мусили призупиняти, щоб убезпечуватися в укриттях…
Іспит склали понад 18 000 хлопців та дівчат. Тепер зі своїми результатами вони зможуть вступати до інститутів, університетів та академій, – написав Валентин Резніченко.
Будуть ще дві додаткові сесії мультипредметного тесту для тих, хто не зміг прийти на основну.
Лана Дніпренко








