Один із артобстрілів орків пошкодив перший блок насосної станції Цеху теплових та підземних комунікацій. Ще один “приліт” став причиною часткового руйнування пожежної частини, що відповідає за безпеку ЗАЕС.
Також окупанти активно створюють “картинку” для власної пропаганди. З цією метою на станцію нещодавно завезли два автобуси “масовки”. Вони виконуватимуть роль “місцевих мешканців та персоналу” .










