Сьогоднішній день у нашій області видався неспокійним.
Було декілька ворожих обстрілів Криворіжжя. Рятувальники боролися із пожежею.
Докладно про події в області за день доповів голова облради Микола Лукашук.
-Пообіді окупанти зі ствольної артилерії вдарили по околицям Великої Костромки у Криворізькому районі. Перебито лінії електропостачання, аварійні бригади працюють над відновленням. На місці обстрілу сталося займання сухої трави, пожежу ліквідовано.
Також ворог поцілив по прикордонним територіям Апостолівської громади.
Постраждалих і руйнувань внаслідок обстрілів немає.
В інших районах Дніпропетровщини наразі все тихо, день минув без надзвичайних подій. Ситуація на кордонах області – під повним контролем Збройних сил України, – повідомив очільник області.
Юлія Олександрова









