В Україні у рамках реформування митниці планують запровадити електронну чергу для перетину кордону. Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні Уряду.
– Міністерство інфраструктури найближчим часом представить проєкт електронної черги на кордоні. Ми рухаємося у бік цифрової держави з максимально зручними сервісами для людей та бізнесу, а тому це питання не може і не буде більше відкладатися, – зазначив Шмигаль.
За попереднє бронювання місця в електронній черзі потрібно буде сплати. До війни розглядалося, що така послуга коштуватиме 15 євро. Проте водії матимуть змогу надалі вирішувати, проїздити безкоштовно в порядку живої черги чи ставати за гроші в електронну.
Лана Дніпренко









