Є руйнування житла мирних мешканців та об’єктів критичної інфраструктури.
Деталі повідомив голова облради Микола Лукашук:
-Двічі вдарили по Нікополю зі ствольної артилерії. Там зруйновано дах господарчої споруди, пошкоджено 6 приватних будинків, автівки, газопроводи. Також сталася пожежа, яку ліквідували рятувальники. Минулося без постраждалих.
Окрім цього, з «Градів» окупанти обстріляли Червоногригорівську громаду. Зафіксовано близько 40 пострілів. Зачепило електромережі, пошкоджено 1 будівлю, дорожнє покриття. Ніхто не постраждав.
У Криворізьому районі обстріляли прикордонні території Широківської громади. Люди неушкоджені, руйнувань немає, – йдеться у повідомленні.

Юлія Олександрова









