18 серпня вороги вдарили по Криворізькому району. Обстріли прийшлися по Зеленодольську та Великій Костромці.
Про наслідки доповів голова облради Микола Лукашук.
-Надвечір окупанти вдарили по Великій Костромці, влучили в житловий будинок. На щастя, без жертв. Оселю зруйновано.
Також війська російської федерації з «Ураганів» вдарили по парковій зоні Зеленодольська, що у Криворізькому районі. Минулося без постраждалих, руйнувань не зафіксовано.
В інших районах області день минув спокійно, – повідомив очільник області.
Юлія Олександрова









