23 серпня у Кривому Розі урочисто підняли стяг розміром 12 на 18 метрів. Тепер його видно з багатьох куточків міста.
У заході брали участь представники влади, військові, активна молодь та небайдужі містяни.
Також під час заходу вручили паспорти кільком обдарованим криворізьким юнакам та дівчатам.




Юлія Олександрова









