День незалежності в тилу ворога відзначають по особливому.
Українські партизани прикрасили вулиці поки що окупованих росіянами міст державною символікою, розповідає ТСН.
Синьо-жовті прапори та український герб у національних кольорах з’явились на вулицях Нової Каховки, Бердянська, Енергодара, Таврійська і Токмака.
Біля будинків, на під’їздах, у парках, на культурних пам’ятках і навіть просто на стовбурах дерев замайоріла українська символіка.
І поряд із нею напис: “Ми під синьо-жовтим стягом здобули Незалежність, під ним і знищимо рашизм”.
Так наші партизани нагадали росіянам, що всі нині окуповані міста – це України і вони будуть звільнені від ворога.
Водночас масові заходи до Дня Незалежності з міркувань безпеки скасували майже по всій Україні.
Ніяких людних святкувань не буде у Дніпрі, Одесі, Сумах, Запоріжжі. Тільки у деяких західних областях усе ж заплановані акції з ушанування загиблих за Україну, а також концерти.

Юлія Олександрова









