Учора під час ворожої атаки на житлові будинки у Чаплиному загинів 11-річний хлопчик.
Дитину викинуло з хати на подвір’я вибуховою хвилею. Журналістам вдалося поспілкуватися із батьком загиблого хлопчика майже одразу після трагедії. Тіло дитини тоді ще навіть не прибрали з місця загибелі.
-Оце мій синок лежить, – плаче чоловік. – Ми були в будинку, а його сюди викинуло, униз. Думали, він на даху. Кругом обшукали. Ніхто не знав, що він тут лежить. Тільки через годину його знайшли. Але було вже пізно. Аби раніше знайшли, то може б вдалося і врятувати.
Місцева жителька, яка має будинок неподалік розповідає, що перед атакою взагалі нічого не було чутно, ніяких підозрілих звуків. Раптовий потужний вибух – і почалася пожежа.
Нагадаємо, ще одна дитина шести років загинула біля самої станції у Чаплиному, згорівши у автівці.
Тим часом у рф цинічно брешуть, прикриваючи вбивства мирного населення та безневинних дітей.
Юлія Олександрова









