Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
«Дніпровський район. Вночі нашими захисниками було збито ворожу ракету. Попередньо – минулося без постраждалих, наслідки наразі з‘ясовуються. Синельниківський район, ракетний обстріл. З-під завалів частково зруйнованого будинку врятували двох людей. Восьмеро осіб постраждали, троє з них – це діти. Всіх шпиталізували»,-написав він.
Пошкоджень зазнала будівля підприємства, приватний будинок, сільськогосподарські склади. Також загорівся сарай, нині пожежу ліквідовано.
Кривий Ріг. Вночі окупанти з РСЗВ із дальністю обстрілу більше 120 км вдарили по Металургійному району (Нікопольському шосе). У п’ятиповерхівці частково зруйновано балкон, пошкоджено вантажні автомобілі, дорожнє покриття. На місці обстрілу виявлено касетні боєприпаси. Минулося без постраждалих.
Також обстріляні прикордонні території Апостолівської та Широківської громад. Перебито лінії електропостачання, постраждалих немає.
Нікопольський район протягом ночі ворог тричі обстріляв зі ствольної артилерії і «Градів». Головне – люди не постраждали. Окупанти нічого не зруйнували.
В Чаплиному тривають роботи з ліквідації наслідків вчорашнього удару. Більше двадцяти загиблих, серед них – двоє дітей 6 і 11 років.









