За останні кілька днів ЗСУ провели потужну роботу на території берега Енергодару.
У наших бійців є гарні новини:
-У результаті було знищено у повному обсязі кілька вогневих позицій противника. Ліквідовано 2 офіцери управління вогню. На концерт Кабзону відправлено понад півтори сотні орків. А кількість 300-х перевищує це число, – йдеться у повідомленні командування.
Також знищено кілька РСЗВ та гаубиці Д-30.
Юлія Олександрова









