В цілому у цьому сезоні в нашій області планують отримати понад 3 мільйони тонн зерна. Цього вдосталь для потреб нашого та ще кількох регіонів.
Наразі наші аграрії завершили збирати ранні культури, повідомляють у ДніпроОВА.
Накосили майже 2,3 мільйони тонн пшениці, ячменю, гороху, жита та вівса. Урожайність середня – десь по 30 центнерів з гектару. Це на 30% менше, ніж у рекордний 2021-ий.

Вже жнивують просо та сорго. Незабаром візьмуться за гречку та кукурудзу.
Юлія Олександрова









