Ворог атакував Синельниківський, Нікопольський та Криворізький райони.
По Синельниківському окупанти вдарили ракетами.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
«У Межівській громаді поцілили по будівлі підприємства: там сталася пожежа, яку нині ліквідовано. Окрім будівлі, пошкоджено техніку. У Великомихайлівській громаді зруйновано склади сільгосптовариства. Будівлі були порожні, вони знищені. Ніхто не постраждав»,-написав він.
З «Градів» і ствольної артилерії ворог обстріляв три громади Нікопольського району.
В Марганці пошкоджено адмінбудівлю. У Нікополі зачепило зо два десятки приватних будинків і господарчих споруд, школу, санаторій, пошкоджено лінію електропередач. В Червоногригорівській ТГ, на щастя, без жертв та руйнувань.
Вночі і вранці окупанти вдарили з «Ураганів» по Зеленодольській громаді у Криворізькому районі. Мешканці неушкоджені, є пошкодження виробничих будівель.

В інших районах області вночі було тихо.









