Інцидент трапився вночі 30 серпня на Кам’янському водосховищі поблизу Верхньодніпровська.
Близько 3:00 рибпатруль виявив двох бракон’єрів, які сітками з човна ловили раків. Таким чином їм вдалося витягти 1170 клещолапих загальною вагою 28 кілограмів.
Своєю діяльністю порушники завдали збитків рибним запасам на 3 898 440 гривень. На них складено протоколи про адмінпорушення. На місце події викликали оперативників. Човен, сітки та незаконно видобутих раків вилучено до рішення суду.

Нагадаємо, на Дніпропетровщині з 20 серпня до 30 вересня діє заборона на вилов раків: штраф до 680 гривень. При цьому компенсація збитку становить по 3332 гривень за кожного виловленого.
Лана Дніпренко









