Сьогодні орки поцілили по Червоногригорівській, Марганецькій громадах та по Нікополю.
Деталі повідомив голова облради Микола Лукашук.
-В Марганецькій ТГ рятувальники виявили воронки від снарядів. На щастя, руйнувань житлових будинків чи об‘єктів інфраструктури не сталося. Жертв немає. Щодо Криворіжжя – там під ворожий вогонь потрапила Зеленодольська громада. Місцеві мешканці не постраждали. У всіх інших районах Дніпропетровщини день минув спокійно, – доповів очільник області.
Також він проінформував, що нині на Дніпропетровщині не зафіксовано перевищення радіаційного фону.
Юлія Олександрова









