Вчора, 2 вересня, до Дніпропетровської обласної дитячої лікарні на Космічній доставили однорічну дівчинку із численними травмами голови та тіла. Дівчинку одразу госпіталізували до реанімації.
З’ясувалося, що інцидент стався у смт. Васильківка. Мала була в спальні одна, вилізла на підвіконня, сперлася на москітну сітку й впала з другого поверху. Внаслідок чого отримала зазначені тілесні ушкодження. Матір дитинчати в цей час на вулиці розвішувала білизну після прання.
Дитинка перебуває у стабільно важкому стані, загрози її життю нині немає, запевняють лікарі.
Лана Дніпренко









