Окупанти били по Дніпровському, Нікопольському та Криворізькому районах.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
«Одразу хочу подякувати нашому ППО за роботу. О другій годині ночі у Дніпровському районі було збито 5 ворожих ракет. Падіння уламків спричинило 4 пожежі у кількох громадах – пошкоджено сільськогосподарську техніку (культиватор, жатка й два причепи до трактора), зайнявся дитячий майданчик та вигоріла суха трава на площі 200 м². Постраждалих серед населення немає»,-написав він.
В Нікопольському районі було влучання на відкриту територію. Руйнувань і жертв немає.
Марганську громаду ворог накрив «Градом». Пошкоджено два приватні будинки, 2 господарчі споруди, гараж й кілька газопроводів. На території гаражного кооперативу сталося займання, вигоріло 30 м² території. Нині пожежу ліквідовано.
У Криворізькому районі ворог обстріляв Широківську громаду. Пошкоджено один житловий будинок, люди не постраждали.
В інших районах області ніч минула спокійно.









