4 вересня в області було спокійно, ворожих прильотів не зафіксовано.
Ситуацію повідомив голова облради Микола Лукашук.
-Нарешті тихий день за довгий час. Приємна новина за сьогодні – вдень обстрілів на території Дніпропетровщини не зафіксовано.
В Криворізькому районі виявлено уламки ракет. Одна – на городі приватного будинку.
Радіаційний фон на Дніпропетровщині був і лишається в нормі.
Всі кордони області – під повним контролем ЗСУ, – доповів очільник області.
Також він підтвердив інформацію про звільнення селища Високопілля на Херсонщині, що недалеко від Кривого Рогу, поряд із Зеленодольськом.
-Державний прапор повертається на південь України. Високопілля знову під синьо-жовтим стягом. Разом переможемо! – написав Микола Лукашук.


Юлія Олександрова









