У Дніпрі нетверезий водій скоїв ДТП та поїхав з місця аварії. Вчора вночі стало відомо про дорожньо-транспортну пригоду в Центральному районі міста. На місці аварії патрульні виявили BMW із пошкодженою задньою частиною.
Свідки пригоди повідомили, що кількома хвилинами раніше в іномарку врізався Lexus, який, не зупиняючись, поїхав з місця.
Патрульні оперативно розшукали винуватця. Кермувальник мав явні ознаки алкогольного сп’яніння.
Чоловік пройшов медогляд за допомогою приладу Drager. Результат – 2.32 проміле алкоголю в крові.
На громадянина склали протокол одразу за трьома статтями КУпАП. Водія відсторонили від керування. На нього чекає суд.



Лана Дніпренко









