Сьогодні на Запорізькій АЕС було відключено 6-й енергоблок.
Невтішні новини повідомляє Енергоатом.
-5 вересня внаслідок пожежі, яка сталася через обстріли, була відімкнена остання лінія, яка з`єднувала вузол ЗАЕС/ЗаТЕС із енергосистемою України.
Як наслідок – був розвантажений та відключений від мережі енергоблок №6, який зараз живить власні потреби ЗАЕС, – йдеться у повідомленні.
Юлія Олександрова









