На цей час надзвичайникам вдалося нарешті приборкати полум’я на нафтобазі Кривого Рогу.
Про це повідомив начальник ВА Кривого Рогу Олександр Вілкул.
-Пожежу на нафтобазі, що виникла після удару ракети, лише зараз вдалося локалізувати. Ліквідація наслідків триває. Ліквідація наслідків триває. Головне – жертв немає, – доповів він.
Юлія Олександрова









