7 вересня десантники 25-ої окремої повітрянодесантної Січеславської бригади з ПЗРК “Ігла” збили броньований штурмовик загарбників Су-25.
Про це повідомляє Командування Десантно-штурмових військ ЗСУ.
Крім цього, бійці з 80 окремої десантно-штурмової бригади збили ще один літак.
Юлія Олександрова









