Відтепер у Києві працюватиме Маріупольський ліцей. 8-го вересня Київрада ухвалила відповідне рішення, повідомив мер столиці Віталій Кличко.
– Цей заклад багато років був одним із лідерів освітньої галузі України. Станом на 1 вересня цього року в ліцеї навчаються 270 учнів. Із них майже 60 школярів хочуть навчатися в очному форматі та проживати в пансіоні. Створення і функціонування в столиці цього закладу – це наша підтримка і допомога мужнім мешканцям Маріуполя, – зазначив Віталій Кличко.
Повідомляється, що Оболонська райдержадміністрація запропонувала для розміщення закладу один поверх спеціальної школи № 4, що розташована в Пущі-Водиці.
Лана Дніпренко









