Про це повідомив міський голова Нікополя Олександр Саюк.
«Ніч в нас в тривогах, з обстрілами. Але на зараз без постраждалих та руйнувань. Інформація ще уточнюється. Продовжуємо роботу по ліквідації наслідків обстрілів. Інфраструктура в місті працює, комунальні підприємства працюють»,- написав він.
Нікопольський район ворог накрив вогнем двічі. По Нікополю та Марганецькій громаді гатила ворожа важка артилерія.









