Поцілив по Дніпровському та Нікопольському районах.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
«Ворог продовжує тероризувати Нікополь майже кожної ночі. Сьогодні гатив по місту зі ствольної артилерії та «Градів». Через обстріли виникло 4 пожежі. Знищено будівлю для охорони виробничого цеху, господарчу споруду, кілька гаражів та автомобіль. Пошкоджено будівлю приватного навчального закладу, 4 багатоповерхівки, 13 приватних житлових будинків, 6 господарчих споруд, газопроводи, лінії електромереж, автівку.
Постраждало троє людей. Чоловіків 45 та 48 років й жінку 69 років ушпиталино»,-написав він.
Завдав удару ворог й по Марганецькій громаді. Людей не зачепило.
О пів на другу в центральній частині Дніпра пролунав вибух. В місті зруйновано двоповерхову будівлю, де були магазини та склади. Пошкоджено торгівельні павільйони двох місцевих ринків, кілька адмінбудівець, авто, трамвайну контактну мережу. Нині тривають аварійно-відновлювальні роботи. Одна людина постраждала – 72-річний чоловік госпіталізований у тяжкому стані.
В інших районах Дніпропетровщини ніч минула без надзви 0чайних подій.















