У зв’язку з пошкодженням на водогоні на набережній заводській в районі заводу “Євраз”, у місті буде знижений тиск.
Очікуються незначні перебої з водопостачанням у районах:
– ж/м Перемога, 1 – 6,
– Центральний район та Шевченківський район від Набережної до проспекту Дмитра Яворницького.
Також зниження тиску буде спостерігатися на лівому березі.
На даний момент тривають аварійно-відновлювальні роботи.
Юлія Олександрова









