Вночі російські окупаційні війська вдарили по Дніпру ракетою, по Нікополю – гатили зі ствольної артилерії та «Градів». Обстріляли і Марганецьку громаду Нікопольського району. Постраждало 4 людей.
Подробиці та фото надає ДСНС області.
У Дніпрі постраждав 72-річний чоловік. Його госпіталізували. Стан медики оцінюють, як тяжкий.
Пошкоджені адмінбудівлі, житлові будинки, ринок, магазини, склади. Понівечено трамвайну контактну мережу.
У Нікополі поранені три людини. Двох чоловіків, 48 та 45 років, забрала швидка. Одному в медзакладі надали всю необхідну допомогу, він лікуватиметься вдома. Інший – госпіталізований. На амбулаторному лікуванні й 69-річна жінка, яка постраждала від обстрілу.

Є масштабні руйнування. Рятувальники розбирають завали.
Юлія Олександрова









