Ворог здійснив нові атаки на Нікопольщину.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вчора ввечері окупанти били по Нікопольщині дронами-камікадзе й артилерією. Гатили по Нікополю, Покровській та Марганецькій громадах.
У Нікополі пошкоджено приватну оселю.
За уточненою інформацією, від вчорашнього обстрілу по Червоногригорівській громаді було пошкоджено 13 дачних будинків, авто та лінії електропередачі.
Головне, що люди не постраждали.

Юлія Олександрова









