Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вночі над областю оборонці неба збили 6 ворожих безпілотників: 5 «шахедів» і 1 розвідувальний дрон.
Вчора ввечері окупанти ще двічі вдарили з артилерії по Нікопольщині. Били по Марганецькій і Червоногригорівській громадах.
Запустили близько десятка снарядів. Внаслідок обстрілу у Червоногригорівській громаді пошкоджено приватну оселю, 3 господарські споруди і 4 теплиці.
На ранок ворог запустив дрони-камікадзе по Покровській громаді. Наслідки уточнюються.
За уточненою інформацією, від вчорашнього удару дроном по Марганецькій громаді пошкоджені господарські споруди.
Головне, що всюди обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









