Нікопольщина знову опинилася під ворожими обстрілами.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вчора ввечері окупанти продовжили били з артилерії та дронами-камікадзе по Нікопольщині.
Цілили по селам Покровської та Марганецької громад.
Вранці ворог спрямував дрони-камікадзе на Нікополь. Пошкоджена приватна оселя. На щастя, люди не постраждали.

Юлія Олександрова









